Dowiedz Się O Swojej Liczbie Aniołów

Koszt to: jak wygrać w ekonomii sprzedaży pieczenia

Food Network wykonał obliczenia i dowiedział się, ile kosztuje wykonanie każdej klasycznej opcji wypieku – dzięki czemu możesz odpowiednio ją wycenić.





Zdjęcie: Brian Kennedy 2013, Television Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone

Brian Kennedy, 2013, Television Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone



Sprzedaż wypieków to klasyczna zbiórka pieniędzy — kto nie lubi wspierać dobrej sprawy i kupować słodyczy? Ale jeśli wydasz zbyt dużo na wytwarzanie swoich smakołyków, może to pochłonąć zysk, który uzyskasz ze sprzedaży ich. Czy powinieneś robić ciasteczka owsiane czy chrupiące przysmaki ryżowe? Chleb bananowy czy babka? Ciasteczka czy babeczki?



Jeśli masz ograniczony budżet, przed wyborem dobrze przyjrzyj się liście składników przepisu. Unikaj domieszek, takich jak orzechy i suszone owoce, które szybko się sumują (zobacz nasz wykres poniżej). Zamiast tego rozważ smakołyki wykonane z tańszych produktów, takich jak bezy na bazie jajek. Lub zdecyduj się na ciasta, takie jak chleb bananowy i pączki, które zawierają olej zamiast masła. Staromodne wybory, takie jak ciasteczka owsiane lub snickerdoodles, również zawierają niedrogie główne składniki.

Korzystając ze średnich cen krajowego dostawcy artykułów spożywczych, wyceniliśmy niektóre z naszych ulubionych wypieków, aby pomóc Ci zdecydować, co zrobić i ile wydać. Zobacz, jak wypada porównanie tych klasyków.



Snickerdoodles



Koszt na przepis: 4,31 USD (za 30)

Koszt za sztukę: 0,14 USD



Zdjęcie: Matt Armendariz 2012, Television Food Network, G.P.



Matt Armendariz, 2012, Television Food Network, G.P.

Babeczki S'Mores

Koszt na przepis: 10,56 USD (za 12)



Koszt za sztukę: class="texttext next-post">

Koszt to: jak wygrać w ekonomii sprzedaży pieczenia

Food Network wykonał obliczenia i dowiedział się, ile kosztuje wykonanie każdej klasycznej opcji wypieku – dzięki czemu możesz odpowiednio ją wycenić.





Zdjęcie: Brian Kennedy 2013, Television Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone

Brian Kennedy, 2013, Television Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone



Sprzedaż wypieków to klasyczna zbiórka pieniędzy — kto nie lubi wspierać dobrej sprawy i kupować słodyczy? Ale jeśli wydasz zbyt dużo na wytwarzanie swoich smakołyków, może to pochłonąć zysk, który uzyskasz ze sprzedaży ich. Czy powinieneś robić ciasteczka owsiane czy chrupiące przysmaki ryżowe? Chleb bananowy czy babka? Ciasteczka czy babeczki?



Jeśli masz ograniczony budżet, przed wyborem dobrze przyjrzyj się liście składników przepisu. Unikaj domieszek, takich jak orzechy i suszone owoce, które szybko się sumują (zobacz nasz wykres poniżej). Zamiast tego rozważ smakołyki wykonane z tańszych produktów, takich jak bezy na bazie jajek. Lub zdecyduj się na ciasta, takie jak chleb bananowy i pączki, które zawierają olej zamiast masła. Staromodne wybory, takie jak ciasteczka owsiane lub snickerdoodles, również zawierają niedrogie główne składniki.

Korzystając ze średnich cen krajowego dostawcy artykułów spożywczych, wyceniliśmy niektóre z naszych ulubionych wypieków, aby pomóc Ci zdecydować, co zrobić i ile wydać. Zobacz, jak wypada porównanie tych klasyków.



Snickerdoodles



Koszt na przepis: 4,31 USD (za 30)

Koszt za sztukę: 0,14 USD



Zdjęcie: Matt Armendariz 2012, Television Food Network, G.P.



Matt Armendariz, 2012, Television Food Network, G.P.

Babeczki S'Mores

Koszt na przepis: 10,56 USD (za 12)



Koszt za sztukę: $0.87

Klasyczne żółte babeczki z polewą z mlecznej czekolady

Koszt na przepis: 7,93 USD (za 12)

Koszt za sztukę: 0,66 USD

MINI_CHOCOLATE_TRUFFLE_CUPCAKES_0019.tif

Zdjęcie: Ryan Dausch

Ryan Dausch

Babeczki z mleczną czekoladą Ganache

Koszt na przepis: 6,57 USD (za 24)

Koszt za sztukę: 0,56 USD

FNK_BananaMuffinsEvergreen_H

Zdjęcie: Renee Comet Renee Comet

Kometa Renee, kometa Renee

babeczki bananowe

Koszt na przepis: 5,24 USD (za 12)

Koszt za sztukę: 0,44 USD

FNK_SimpleChocolateChipCookies_H

Zdjęcie: Renee Comet 2013, Television Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone

Renee Comet, 2013, Telewizja Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone

Klasyczne ciasteczka z kawałkami czekolady

Koszt na przepis: 6,51 USD (za 30)

Koszt za sztukę: 0,22 USD

Zdjęcie: Tara Donne

Tara Donne

Bezglutenowe Ciasteczka Czekoladowe

Koszt na przepis: 6,10 USD (za 36)

Koszt za sztukę: 0,17 USD

Zdjęcie: Marcus Tullis

Marcus Tullis

Tropikalne ciasteczka owsiane z kawałkami czekolady

Koszt na przepis: 8,16 USD (za 40)

Koszt za sztukę: 0,20 USD

Platynowe Blondynki

Koszt na przepis: 15,37 USD (za 30)

Koszt za sztukę: 0,51 USD

Zdjęcie: Tara Donne

Tara Donne

Chrupiące Przysmaki z Brązowego Ryżu

Koszt na przepis: 11,67 USD (za 24)

Koszt za sztukę: 0,49 USD

Zdjęcie: Marcus Tullis

Marcus Tullis

Grube i gumiaste batoniki z kawałkami czekolady z masłem orzechowym

Koszt na przepis: 9,61 USD (za 24)

Koszt za sztukę: 0,40 USD

Zdjęcie: Tara Donne

Tara Donne

kwadraty cytrynowe

Koszt na przepis: 8,54 USD (za 24)

Koszt za sztukę: 0,36 USD

Zdjęcie: Matt Armendariz 2014, Television Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone

Matt Armendariz, 2014, Television Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone

Klasyczne ciasteczka

Koszt na przepis: 5,79 USD (za 16)

Koszt za sztukę: 0,36 USD

Zdjęcie: Tara Donne

Tara Donne

Okruszki Jabłkowe

Koszt na przepis: 4,61 USD (za 16)

Koszt za sztukę: 0,29 USD

Klasyczne Ciasto Funtowe

Koszt przepisu: 8,95 USD (za 10 plasterków)

Koszt za sztukę: $0.89

Zdjęcie: Matt Armendariz 2014, Television Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone

Matt Armendariz, 2014, Television Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone

Bananowy chleb

Koszt na przepis: #1,75 (za 12 plastrów)

Koszt za sztukę: 0,15 USD

Matematyka mieszana

Myślisz o urozmaiceniu swojego dania garścią orzechów lub posypką suszonych owoców? Każdy dodatek wpłynie na Twój wynik finansowy. Podczas gdy rodzynki są stosunkowo tanie, w pełni załadowany blondie z orzechami makadamia, białą czekoladą i dużą ilością masła da ci 15,37 dolarów za partię. Oto jak sumują się nasze dziesięć ulubionych składników.

Orzechy makadamia: 5,96 USD za filiżankę

Mini pianki: 4,40 USD za filiżankę

Suszona żurawina: 4,24 USD za filiżankę

Posiekane orzechy pekan: 3,24 USD za filiżankę

Wiśnie suszone: 2,50 USD za filiżankę

Orzechy nerkowca: 2,49 USD za filiżankę

Czekoladki w cukierkach: 1,66 USD za filiżankę

Orzechy włoskie: 1,60 USD za filiżankę

Półsłodkie chipsy czekoladowe: 1,25 USD za filiżankę

Rodzynki: 0,91 USD za filiżankę

Rozdrobniony kokos: 0,39 USD za filiżankę

Powiązane linki:

Każdy sposób na zrobienie chleba bananowego

7 sposobów na spersonalizowanie lukier do ciastek

Candy-Shop Cupcake Blossoms

Najlepsze zdjęcie: vladans/iStock

Podziel Się Z Przyjaciółmi:

.87

Klasyczne żółte babeczki z polewą z mlecznej czekolady

Koszt na przepis: 7,93 USD (za 12)

Koszt za sztukę: 0,66 USD

MINI_CHOCOLATE_TRUFFLE_CUPCAKES_0019.tif

Zdjęcie: Ryan Dausch

Ryan Dausch

Babeczki z mleczną czekoladą Ganache

Koszt na przepis: 6,57 USD (za 24)

Koszt za sztukę: 0,56 USD

FNK_BananaMuffinsEvergreen_H

Zdjęcie: Renee Comet Renee Comet

Kometa Renee, kometa Renee

babeczki bananowe

Koszt na przepis: 5,24 USD (za 12)

Koszt za sztukę: 0,44 USD

FNK_SimpleChocolateChipCookies_H

Zdjęcie: Renee Comet 2013, Television Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone

Renee Comet, 2013, Telewizja Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone

Klasyczne ciasteczka z kawałkami czekolady

Koszt na przepis: 6,51 USD (za 30)

Koszt za sztukę: 0,22 USD

Zdjęcie: Tara Donne

Tara Donne

Bezglutenowe Ciasteczka Czekoladowe

Koszt na przepis: 6,10 USD (za 36)

Koszt za sztukę: 0,17 USD

Zdjęcie: Marcus Tullis

Marcus Tullis

Tropikalne ciasteczka owsiane z kawałkami czekolady

Koszt na przepis: 8,16 USD (za 40)

Koszt za sztukę: 0,20 USD

Platynowe Blondynki

Koszt na przepis: 15,37 USD (za 30)

Koszt za sztukę: 0,51 USD

Zdjęcie: Tara Donne

Tara Donne

Chrupiące Przysmaki z Brązowego Ryżu

Koszt na przepis: 11,67 USD (za 24)

Koszt za sztukę: 0,49 USD

Zdjęcie: Marcus Tullis

Marcus Tullis

Grube i gumiaste batoniki z kawałkami czekolady z masłem orzechowym

Koszt na przepis: 9,61 USD (za 24)

Koszt za sztukę: 0,40 USD

Zdjęcie: Tara Donne

Tara Donne

kwadraty cytrynowe

Koszt na przepis: 8,54 USD (za 24)

Koszt za sztukę: 0,36 USD

Zdjęcie: Matt Armendariz 2014, Television Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone

Matt Armendariz, 2014, Television Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone

Klasyczne ciasteczka

Koszt na przepis: 5,79 USD (za 16)

Koszt za sztukę: 0,36 USD

Zdjęcie: Tara Donne

Tara Donne

Okruszki Jabłkowe

Koszt na przepis: 4,61 USD (za 16)

Koszt za sztukę: 0,29 USD

Klasyczne Ciasto Funtowe

Koszt przepisu: 8,95 USD (za 10 plasterków)

Koszt za sztukę: class="texttext next-post">

Koszt to: jak wygrać w ekonomii sprzedaży pieczenia

Food Network wykonał obliczenia i dowiedział się, ile kosztuje wykonanie każdej klasycznej opcji wypieku – dzięki czemu możesz odpowiednio ją wycenić.





Zdjęcie: Brian Kennedy 2013, Television Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone

Brian Kennedy, 2013, Television Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone



Sprzedaż wypieków to klasyczna zbiórka pieniędzy — kto nie lubi wspierać dobrej sprawy i kupować słodyczy? Ale jeśli wydasz zbyt dużo na wytwarzanie swoich smakołyków, może to pochłonąć zysk, który uzyskasz ze sprzedaży ich. Czy powinieneś robić ciasteczka owsiane czy chrupiące przysmaki ryżowe? Chleb bananowy czy babka? Ciasteczka czy babeczki?



Jeśli masz ograniczony budżet, przed wyborem dobrze przyjrzyj się liście składników przepisu. Unikaj domieszek, takich jak orzechy i suszone owoce, które szybko się sumują (zobacz nasz wykres poniżej). Zamiast tego rozważ smakołyki wykonane z tańszych produktów, takich jak bezy na bazie jajek. Lub zdecyduj się na ciasta, takie jak chleb bananowy i pączki, które zawierają olej zamiast masła. Staromodne wybory, takie jak ciasteczka owsiane lub snickerdoodles, również zawierają niedrogie główne składniki.

Korzystając ze średnich cen krajowego dostawcy artykułów spożywczych, wyceniliśmy niektóre z naszych ulubionych wypieków, aby pomóc Ci zdecydować, co zrobić i ile wydać. Zobacz, jak wypada porównanie tych klasyków.



Snickerdoodles



Koszt na przepis: 4,31 USD (za 30)

Koszt za sztukę: 0,14 USD



Zdjęcie: Matt Armendariz 2012, Television Food Network, G.P.



Matt Armendariz, 2012, Television Food Network, G.P.

Babeczki S'Mores

Koszt na przepis: 10,56 USD (za 12)



Koszt za sztukę: $0.87

Klasyczne żółte babeczki z polewą z mlecznej czekolady

Koszt na przepis: 7,93 USD (za 12)

Koszt za sztukę: 0,66 USD

MINI_CHOCOLATE_TRUFFLE_CUPCAKES_0019.tif

Zdjęcie: Ryan Dausch

Ryan Dausch

Babeczki z mleczną czekoladą Ganache

Koszt na przepis: 6,57 USD (za 24)

Koszt za sztukę: 0,56 USD

FNK_BananaMuffinsEvergreen_H

Zdjęcie: Renee Comet Renee Comet

Kometa Renee, kometa Renee

babeczki bananowe

Koszt na przepis: 5,24 USD (za 12)

Koszt za sztukę: 0,44 USD

FNK_SimpleChocolateChipCookies_H

Zdjęcie: Renee Comet 2013, Television Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone

Renee Comet, 2013, Telewizja Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone

Klasyczne ciasteczka z kawałkami czekolady

Koszt na przepis: 6,51 USD (za 30)

Koszt za sztukę: 0,22 USD

Zdjęcie: Tara Donne

Tara Donne

Bezglutenowe Ciasteczka Czekoladowe

Koszt na przepis: 6,10 USD (za 36)

Koszt za sztukę: 0,17 USD

Zdjęcie: Marcus Tullis

Marcus Tullis

Tropikalne ciasteczka owsiane z kawałkami czekolady

Koszt na przepis: 8,16 USD (za 40)

Koszt za sztukę: 0,20 USD

Platynowe Blondynki

Koszt na przepis: 15,37 USD (za 30)

Koszt za sztukę: 0,51 USD

Zdjęcie: Tara Donne

Tara Donne

Chrupiące Przysmaki z Brązowego Ryżu

Koszt na przepis: 11,67 USD (za 24)

Koszt za sztukę: 0,49 USD

Zdjęcie: Marcus Tullis

Marcus Tullis

Grube i gumiaste batoniki z kawałkami czekolady z masłem orzechowym

Koszt na przepis: 9,61 USD (za 24)

Koszt za sztukę: 0,40 USD

Zdjęcie: Tara Donne

Tara Donne

kwadraty cytrynowe

Koszt na przepis: 8,54 USD (za 24)

Koszt za sztukę: 0,36 USD

Zdjęcie: Matt Armendariz 2014, Television Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone

Matt Armendariz, 2014, Television Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone

Klasyczne ciasteczka

Koszt na przepis: 5,79 USD (za 16)

Koszt za sztukę: 0,36 USD

Zdjęcie: Tara Donne

Tara Donne

Okruszki Jabłkowe

Koszt na przepis: 4,61 USD (za 16)

Koszt za sztukę: 0,29 USD

Klasyczne Ciasto Funtowe

Koszt przepisu: 8,95 USD (za 10 plasterków)

Koszt za sztukę: $0.89

Zdjęcie: Matt Armendariz 2014, Television Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone

Matt Armendariz, 2014, Television Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone

Bananowy chleb

Koszt na przepis: #1,75 (za 12 plastrów)

Koszt za sztukę: 0,15 USD

Matematyka mieszana

Myślisz o urozmaiceniu swojego dania garścią orzechów lub posypką suszonych owoców? Każdy dodatek wpłynie na Twój wynik finansowy. Podczas gdy rodzynki są stosunkowo tanie, w pełni załadowany blondie z orzechami makadamia, białą czekoladą i dużą ilością masła da ci 15,37 dolarów za partię. Oto jak sumują się nasze dziesięć ulubionych składników.

Orzechy makadamia: 5,96 USD za filiżankę

Mini pianki: 4,40 USD za filiżankę

Suszona żurawina: 4,24 USD za filiżankę

Posiekane orzechy pekan: 3,24 USD za filiżankę

Wiśnie suszone: 2,50 USD za filiżankę

Orzechy nerkowca: 2,49 USD za filiżankę

Czekoladki w cukierkach: 1,66 USD za filiżankę

Orzechy włoskie: 1,60 USD za filiżankę

Półsłodkie chipsy czekoladowe: 1,25 USD za filiżankę

Rodzynki: 0,91 USD za filiżankę

Rozdrobniony kokos: 0,39 USD za filiżankę

Powiązane linki:

Każdy sposób na zrobienie chleba bananowego

7 sposobów na spersonalizowanie lukier do ciastek

Candy-Shop Cupcake Blossoms

Najlepsze zdjęcie: vladans/iStock

Podziel Się Z Przyjaciółmi:

.89

Zdjęcie: Matt Armendariz 2014, Television Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone

Matt Armendariz, 2014, Television Food Network, G.P. Wszelkie prawa zastrzeżone

Bananowy chleb

Koszt na przepis: #1,75 (za 12 plastrów)

Koszt za sztukę: 0,15 USD

Matematyka mieszana

Myślisz o urozmaiceniu swojego dania garścią orzechów lub posypką suszonych owoców? Każdy dodatek wpłynie na Twój wynik finansowy. Podczas gdy rodzynki są stosunkowo tanie, w pełni załadowany blondie z orzechami makadamia, białą czekoladą i dużą ilością masła da ci 15,37 dolarów za partię. Oto jak sumują się nasze dziesięć ulubionych składników.

Orzechy makadamia: 5,96 USD za filiżankę

Mini pianki: 4,40 USD za filiżankę

Suszona żurawina: 4,24 USD za filiżankę

Posiekane orzechy pekan: 3,24 USD za filiżankę

Wiśnie suszone: 2,50 USD za filiżankę

Orzechy nerkowca: 2,49 USD za filiżankę

Czekoladki w cukierkach: 1,66 USD za filiżankę

Orzechy włoskie: 1,60 USD za filiżankę

Półsłodkie chipsy czekoladowe: 1,25 USD za filiżankę

Rodzynki: 0,91 USD za filiżankę

733 numer anioła

Rozdrobniony kokos: 0,39 USD za filiżankę

Powiązane linki:

Każdy sposób na zrobienie chleba bananowego

7 sposobów na spersonalizowanie lukier do ciastek

Candy-Shop Cupcake Blossoms

Najlepsze zdjęcie: vladans/iStock

Podziel Się Z Przyjaciółmi: